Objednávky přijímáme na telefonním čísle: 776 761 961
Konzultační hodiny pro klienty: pondělí a středa
Telefonické objednávky: 776 761 961
Konzultace: pondělí a středa
MUDr. Karel Beneš
vedoucí lékař kliniky
Cévní chirurg s licencí ČLK
Naše klinika se specializuje
na kosmetické operace
křečových žil

Přístrojové vybavení naší kliniky

Naše klinika používá nejmodernější vybavení. Díky tomu dosahujeme výborných chirurgických výsledků a dopad na pacienta je tak co nejvíce minimalizován. Moderní přístrojové vybavení zaručuje bezbolestné a přesné provedení zákroku, extrémně krátkou dobu rekonvalescence a minimální poškození okolní tkáně.

Přístrojové vybavení
Set pro metodu ClariVein

Set pro metodu ClariVein představuje v současné době absolutní špičku v oblasti nejšetrnějšího odstranění křečových žil. Díky tomuto přístroji se jedná o rychlou, bezpečnou a nebolestivou ambulantní metodu bez rizika poranění okolních tkání, bez nutnosti celkové anestézie s rychlým návratem k běžné činnosti.

 
Přístrojové vybavení
Diodový laser EVLA Lasotronix Smart 1470nm Nizozemsko

Pomocí laseru EVLA jsem schopni uzavřít žilní kmen i s větším průměrem. Vlnová délka laserového paprsku 1470 nm je tou správnou volbou pro endovaskulární zákroky, protože zvyšuje účinnost laseru zvýšenou absorpcí energie žilní stěnou. Používáme moderní laserová vlákna s radiální (kruhovou) emisí paprsků oproti dřívější lineární. Technologické vylepšení zvyšuje účinnost metody a snížení pracovní teploty laseru je šetrnější k okolním tkáním. Pooperační bolestivost je snížena na minimum.

 
Přístrojové vybavení
Barevný ultrazvukový přístroj M Turbo americké firmy SonoSite

Přístroj používáme na operačním sále ke zvýraznění kanyly k podávání tumescence, která je tak mnohem bezpečnější. Kvalitní zobrazení nám umožňuje perfektní topografickou orientaci v anatomických strukturách žilního systému během operace.

 
Přístrojové vybavení
Radiofrekvenční generátor CelonLab Precision RFITT
firmy Olympus

Slouží k provádění operací žil radiofrekvenční sondou. Přistroj je vybaven automatikou, která je založena na změně impedance v uzavíraném žilním kmeni a zabraňuje termálnímu poškození okolních tkání. O správné funkci přístroje nás vždy informuje zvukový signál.

 
Přístrojové vybavení
Barevní duplexní ultrazvukový přístroj LOGIQ P6 General Electric USA

Bez správné diagnózy nelze správně léčit. Pomocí tohoto přístroje provádíme barevné mapování žil, které nám slouží jako podklad k operačnímu způsobu léčby. Pomocí tohoto přístroje provádíme také pooperační kontroly a ultrazvukem naváděnou pěnovou sklerotizaci.

 
Přístrojové vybavení
Infúzní pumpa švýcarské
firmy Nouvag AG

Infúzní pumpa nám slouží k šetrnějšímu provedení tumescence během operace křečových žil. Přístroj nám pomáhá zkrátit podávání tumescence a tím urychlit operační výkon.

Copyright © 2023 Karel Beneš