Telefon

776 761 961

E-mail

benes@kbklinika.cz

Konzultační hodiny pro klienty:

pondělí a středa

Naše klinika používá moderní přístrojové vybavení, které nám pomáhá dosahovat výborných výsledků. Sledujeme poslední trendy v léčbě křečových žil a techniku stále doplňujeme.

Diodový laser EVLA Lasotronix Smart M 1940nm Nizozemsko

Na rozdíl od vlnové délky1470 nm, laser s vlnovou délkou 1940 nm má až 4,8x větší účinek na žilní stěnu, proto je léčba šetrnější, efektivnější a bezpečná pro okolní tkáně.

Barevný ultrazvukový přístroj M Turbo americké firmy SonoSite

Přístroj používáme na operačním sále. Kvalitní zobrazení nám umožňuje jasnou topografickou orientaci v anatomických strukturách žilního systému během operace.

ClariVein

Metoda ClariVein používá speciální sondu s rotujícím koncem zaváděným pod ultrazvukovou kontrolou, který působí na stěnu žíly, současně se do žíly podává látka, která chemicky působí na žilní výstelku.

Barevní duplexní ultrazvukový přístroj LOGIQ P6 General Electric USA

Pomocí tohoto přístroje provádíme barevné mapování žil, které nám slouží jako podklad k operačnímu výkonu. Díky němu provádíme také pooperační kontroly a ultrazvukem naváděnou pěnovou sklerotizaci.

Infúzní pumpa švýcarské firmy Nouvag AG

Infúzní pumpa nám pomáhá zkrátit dobu tumescence (aplikace roztoku anestetika do okolí uzavíraného žilního kmene) během operace žil a tím urychlit operační výkon.